Наше Бачення

Світ був би тьмяним, якби не краса, яка оточує нас у лісі, океані та горах. Ми надихаємось природою для створення вишуканих та унікальних гончарних та керамічних виробів.

Наша Місія

Ми віримо, що життя складається з дрібниць, і дуже важливо, щоб усе, що нас оточує, було привабливим, заряджало енергією та натхненням. Наша місія – створити те, що надихатиме вас кожен день і додаватиме насолоди у ваше життя.

Знайомтесь з командою

Про нас

ДаріяВласник, Творець

Мене звати Дарина і я рада бачити вас на сторінках мого магазину. Моя історія гончарства почалась зі шматочку глини з якого я спробувала щось створити. Мені дуже сподобався процес і так само результат. Це цікаво, надихає і що найважливіше, це те що роботи подобаються людям навколо.

ДаріяВласник, Творець

Олесандр

ОлександрМенеджер

Мене звати Олександр і я радий бачити вас на сторінках нашого магазину. Я впевнений, що такі чарівні вироби ручної роботи слід поширювати, і моя мета робити це ефективно просуваючи всю нашу продукцію.

ОлександрМенеджер

Хто ми

Ми – родинний бізнес, який займається та надихається створенням гончарних виробів ручної роботи. Впродовж багатьох років наша родина займається гончарством і нам дуже подобається справа якої ми присвячуємо життєвий час. Для створення гончарних виробів з глини ми використовуємо оригінальні старовинні техніки, що виникли в середні віки.

Ми вважаємо, що створені нами керамічні продукти мають неповторну унікальність та надихають. І ми хочемо, щоб люди дізналися більше про нас і отримали справжню насолоду від виробів, які ми створюємо.

Ми відкриті для співпраці з ресторанами, готелями, клубами, які шукають унікальні керамічні та гончарні вироби для своїх вишуканих відвідувачів та гостей.

Будь ласка, зв’яжіться з нами з приводу будь-яких питань і ми з радістю допоможемо вам, а також створимо щось унікальне виключно для вас!