Наше Бачення

Світ був би тьмяним, якби не краса, яка оточує нас у лісі, океані та горах. Ми надихаємось природою для створення вишуканих та унікальних гончарних та керамічних виробів.

Наша Місія

Ми віримо, що життя складається з дрібниць, і дуже важливо, щоб усе, що нас оточує, було привабливим, заряджало енергією та натхненням. Наша місія – створити те, що надихатиме вас кожен день і додаватиме насолоди у ваше життя.

Ми в Instagram

Про нас
#Artglina
Про нас
Чашуні на замовлення 🥰🔥
Про нас
Кераміка яка закохує з першого дотику

Хто ми

Ми – родинний бізнес, який займається та надихається створенням гончарних виробів ручної роботи. Впродовж багатьох років наша родина займається гончарством і нам дуже подобається справа якої ми присвячуємо життєвий час. Для створення гончарних виробів з глини ми використовуємо оригінальні старовинні техніки, що виникли в середні віки.

Ми вважаємо, що створені нами керамічні продукти мають неповторну унікальність та надихають. І ми хочемо, щоб люди дізналися більше про нас і отримали справжню насолоду від виробів, які ми створюємо.

Ми відкриті для співпраці з ресторанами, готелями, клубами, які шукають унікальні керамічні та гончарні вироби для своїх вишуканих відвідувачів та гостей.

Будь ласка, зв’яжіться з нами з приводу будь-яких питань і ми з радістю допоможемо вам, а також створимо щось унікальне виключно для вас!

Знижка 20% для ЗСУ

* на акційні пропозиції / розпродажі знижка не розповсюджується

Знижка 20% для ЗСУ

Ми надаємо постійну знижку на всю свою продукцію для ЗСУ та військових.

Для отримання знижки, потрібно пред’явити документ, що підтверджує належність до ЗСУ

  • Приписне, посвідчення;
  • Посвідчення учасника бойових дій;
  • Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • Довідка про участь в АТО;