Умови користування

Версія 1.0

Веб-сайт Artglina, розташований за адресою https://artglina.com.ua/, є ресурсом, захищеним авторським правом, що належить Artglina. Деякі функції Сайту можуть підпадати під дію додаткових вказівок, умов або правил, які будуть розміщені на Сайті у зв’язку з такими функціями.

Усі такі додаткові умови, вказівки та правила включені до цих Умов шляхом посилання.

Ці Умови використання описують з юридичної точки зору обов’язкові умови та положення, які контролюють ваше використання Сайту. РЕЄСТРУЮЧИСЬ НА САЙТІ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ЦИМИ УМОВАМИ і підтверджуєте, що маєте повноваження та можливості укладати ці Умови. ВАМ ПОВИННО БУТИ НЕ МЕНШЕ 18 РОКІВ, ЩОБ ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО САЙТУ. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З УСІМА ПОЛОЖЕННЯМИ ЦИХ УМОВ, НЕ ЗАХОДЬТЕ І/АБО НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ДАНИЙ САЙТ.

Ці умови вимагають використання розділу 10.2 про арбітраж на індивідуальній основі для вирішення спорів, а також обмеження засобів правового захисту, доступних вам у разі виникнення спору. Ці Умови використання були створені за допомогою Генератора умов використання та Генератора політики конфіденційності.

Доступ до Сайту

Відповідно до цих Умов. Компанія надає вам непередавану, невиключну, відкликану, обмежену ліцензію на доступ до Сайту виключно для вашого особистого некомерційного використання.

Певні обмеження. На права, затверджені вами в цих Умовах, поширюються такі обмеження: (а) ви не повинні продавати, орендувати, здавати в оренду, передавати, розповсюджувати, розміщувати або іншим чином комерційно використовувати Сайт; (б) ви не повинні змінювати, виконувати похідні роботи, розбирати, здійснювати зворотню компіляцію або перепроектування будь-якої частини Сайту; (в) Ви не маєте доступу до Сайту для створення подібного або конкурентного веб-сайту; та (г) за винятком випадків, прямо зазначених у цьому документі, жодна частина Сайту не може бути скопійована, відтворена, розповсюджена, перевидана, завантажена, відображена, опублікована або передана в будь-якій формі або будь-якими засобами, якщо не зазначено інше; будь-який майбутній випуск, оновлення або інші доповнення до функцій Сайту регулюються цими Умовами. Усі авторські права та інші права власності на Сайті повинні зберігатися на всіх їх копіях.

Компанія залишає за собою право змінювати, призупиняти або повністю припиняти роботу Сайту з попередженням або без нього. Ви дали згоду, що Компанія не несе відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-які зміни, переривання або припинення дії Сайту чи будь-якої частини.

Підтримка або обслуговування відсутні. Ви погоджуєтесь, що Компанія не буде мати жодних зобов’язань надавати вам будь-яку підтримку у процесі користування Сайтом.

Виключаючи будь-який контент користувача, який ви можете надати, ви знаєте, що всі права інтелектуальної власності, включаючи авторські права, патенти, товарні знаки і комерційні таємниці, що містяться на Сайті і його зміст, належать постачальникам Компанії або Компанії. Зауважте, що ці Умови та доступ до Сайту не надають вам жодних прав, прав власності чи інтересів чи прав на інтелектуальну власність, а також будь-яких прав інтелектуальної власності, за винятком обмежених прав доступу, зазначених у Розділі 2.1. Компанія та її постачальники залишають за собою всі права, не надані цими Умовами.

Посилання та оголошення третіх сторін; Інші користувачі

Посилання та оголошення третіх сторін. Сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти та послуги та/або відображати рекламу для третіх сторін. Такі посилання та оголошення третіх сторін не контролюються Компанією, і Компанія не несе відповідальності за будь-які посилання та оголошення третіх сторін. Компанія надає доступ до цих посилань та оголошень третіх сторін лише для вашої зручності, а також не переглядає, не схвалює, не контролює, не гарантує та не робить жодних заяв щодо посилань та оголошень третіх сторін. Ви використовуєте всі посилання та оголошення третіх сторін на свій страх і ризик, тому слід дотримуватись належного рівня обережності та обачність. Коли ви натискаєте будь-яке Посилання та оголошення третіх сторін, застосовуються відповідні умови та політика третьої сторони, включаючи конфіденційність та методи збирання даних третіх сторін.

Інші користувачі. Кожен користувач Сайту несе повну відповідальність за будь-який власний Контент користувача. Оскільки ми не контролюємо Контент користувача, ви визнаєте та погоджуєтесь, що ми не несемо відповідальності за будь-який Контент користувача, наданий вами чи іншими особами. Ви погоджуєтесь, що Компанія не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, завдані в результаті такої взаємодії. Якщо між вами та будь-яким користувачем Сайту виник спір, ми не зобов’язані брати участь.

Цим ви назавжди звільняєте Компанію та наших посадових осіб, службовців, агентів, правонаступників та доручень, а також відмовляєтесь від кожного минулого, теперішнього та майбутнього спору, претензії, суперечки, вимоги, права, обов’язку, відповідальності, дії та причини дій будь-якого виду та характеру, які виникли або виникають прямо чи опосередковано через Сайт або прямо або побічно стосуються його використання. Якщо ви проживаєте в Каліфорнії, то цим відмовляєтесь від розділу 1542 Цивільного кодексу Каліфорнії у зв’язку з вищевикладеним, де зазначається: «загальне звільнення не поширюється на вимоги, про які кредитор не знає або підозрює, що вони існують на його користь у момент здійснення звільнення, яке, за його відома, мало суттєво вплинути на його розрахунок з боржником».

Файли cookie та веб-маяки. Як і будь-який інший веб-сайт, Syndicatemugs використовує “cookie”. Ці файли використовуються для зберігання інформації, включаючи переваги відвідувачів, і сторінки на веб-сайті, до яких відвідувач мав доступ або відвідав. Інформація використовується для оптимізації досвіду користувачів шляхом настройки змісту нашої веб-сторінки на основі типу браузера і / або іншої інформації відвідувачів.

Відмова від відповідальності

Сайт надається за принципом “як є” та “за наявності”, і компанія та наші постачальники явно відмовляються від будь-яких гарантій та умов будь-якого виду, прямо виражених, тих, що маються на увазі, чи передбачених законом, включаючи всі гарантії чи умови комерціалізації, придатність для певної мети, титул, спокійне задоволення, точність або непорушення прав. Ми та наші постачальники не гарантуємо, що сайт відповідатиме вашим вимогам, буде доступний безперебійно, своєчасно, безпечно чи без помилок або буде точним, надійним, без вірусів чи іншого шкідливого коду, змістовний, юридичний, або безпечний. Якщо чинне законодавство вимагає будь-яких гарантій щодо сайту, усі такі гарантії обмежуються тривалістю до дев’яноста (90) днів з дати першого використання.

Деякі юрисдикції не дозволяють виключити неявні гарантії, тому вищевказане виключення може не стосуватися вас. Деякі юрисдикції не дозволяють обмежувати тривалість неявної гарантії, тому вищезазначені обмеження можуть не стосуватися вас.

Обмеження відповідальності

У максимальній мірі, дозволеній законом, Компанія або наші постачальники в жодному випадку не несуть відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-які втрачені прибутки, втрачені дані, витрати на закупівлю продуктів-замінників або будь-які непрямі, наслідкові, зразкові, випадкові, спеціальні або штрафні збитки, що виникають внаслідок або пов’язаних з цими умовами або використанням вами або неможливістю користування сайтом, навіть якщо компанія була поінформована про можливість таких збитків. Доступ до сайту та його використання відбуваються на ваш власний розсуд і на ваш ризик, і ви особисто несете відповідальність за будь-які пошкодження вашого пристрою чи комп’ютерної системи, або втрату даних, що випливають з цього.

У максимальній мірі, дозволеній законом, не дивлячись ні на що протилежне, що міститься в цьому документі, наша відповідальність перед вами за будь-які збитки, що випливають з цієї угоди або пов’язані з нею, завжди обмежуватиметься максимум п’ятдесятьма доларами США (50 доларів США). Наявність декількох претензій не збільшить цю межу. Ви погоджуєтесь, що наші постачальники не несуть жодної відповідальності, що випливає з цієї угоди або стосується її.
Деякі юрисдикції не дозволяють обмежувати або виключати відповідальність за випадкові або наслідкові збитки, тому вищезазначене обмеження або виключення може не стосуватися вас.

Строк та припинення. З урахуванням цього Розділу ці Умови залишатимуться в силі та набирають чинності під час використання вами Сайту. Ми можемо призупинити або припинити ваші права на використання Сайту в будь-який час з будь-якої причини на власний розсуд, включаючи будь-яке використання Сайту з порушенням цих Умов. Після припинення ваших прав згідно з цими Умовами ваш Обліковий запис та право на доступ та використання Сайту негайно припиняється. Ви розумієте, що будь-яке припинення дії Вашого Облікового запису може включати видалення Вашого контенту користувача, пов’язаного з Вашим Обліковим записом, з наших діючих баз даних. Компанія не несе перед вами жодної відповідальності за припинення ваших прав відповідно до цих Умов. Навіть після припинення ваших прав відповідно до цих Умов, такі положення цих Умов залишаються в силі.

Політика щодо авторських прав.

Компанія поважає інтелектуальну власність інших і просить користувачів цього сайту зробити те саме. У зв’язку з нашим Сайтом ми прийняли та впровадили політику, що поважає закон про авторські права, яка передбачає видалення будь-яких матеріалів, що порушують право, та припинення дії користувачів нашого веб-сайту, які є неодноразовими порушниками прав інтелектуальної власності, включаючи авторські права. Якщо ви вважаєте, що один із наших користувачів через використання нашого сайту незаконно порушує авторські права на виріб і бажає видалити матеріал, який нібито порушує право, нашому уповноваженому Агенту з авторських прав необхідно надати у формі письмового повідомлення (відповідно до 17 USC § 512 (c)) наступну інформацію:

 • ваш фізичний або електронний підпис;
 • ідентифікацію виробів, захищених авторським правом, яке, як ви стверджуєте, було порушене;
  ідентифікацію матеріалів наших послуг, які, як ви стверджуєте, порушують право і ви просите нас видалити їх;
 • достатню інформацію, що дозволяє нам знаходити такий матеріал;
 • Вашу адресу, номер телефону та адресу електронної пошти;
 • заяву про те, що ви щиро переконані, що використання неприйнятних матеріалів не дозволено власником авторських прав, його агентом або згідно із законом;
 • та заяву про те, що інформація у сповіщенні є точною та під загрозою лжесвідчення, що ви або є власником авторських прав, які нібито були порушені, або що ви уповноважені діяти від імені власника авторських прав.

Прохання звернути увагу, що відповідно до пункту 17 U.S.C. у. 512 (ф) будь-яке спотворення істотних фактів в письмовому повідомленні автоматично покладає на сторону, яка подала скаргу, відповідальність за будь-які збитки, витрати і гонорари адвокатів, понесені нами в зв’язку з письмовим повідомленням і твердженням про порушення авторських прав.

Загальні

Ці Умови підлягають періодичному перегляду, і якщо ми внесемо будь-які істотні зміни, ми можемо повідомити вас, надіславши вам електронний лист на останню адресу електронної пошти, яку ви нам надали, та/або помітивши повідомлення про зміни на нашій сторінці Сайт. Ви несете відповідальність за надання нам своєї останньої адреси електронної пошти. У випадку, якщо остання адреса електронної пошти, яку Ви нам надали, є недійсною, наша розсилка електронної пошти, що містить таке повідомлення, буде, тим не менш, ефективним нагадуванням про зміни, описані в повідомленні. Будь-які зміни до цих Умов набудуть чинності не пізніше ніж за тридцять (30) календарних днів після того, як ми надіслали вам сповіщення електронною поштою, або через тридцять (30) календарних днів після нашої публікації повідомлення про зміни на нашому Сайті. Ці зміни набудуть чинності одразу для нових користувачів нашого сайту. Подальше використання нашого Сайту після повідомлення про такі зміни означає, що ви визнаєте такі зміни та погоджуєтесь дотримуватись положень та умов таких змін.

Ваша конфіденційність.

Будь ласка, прочитайте нашу Політику конфіденційності.

Інформація про авторські права/торговельні марки. Авторські права ©. Всі права захищені. Усі торгові марки, логотипи та знаки обслуговування, розміщені на Сайті, є нашою власністю або власністю інших третіх сторін. Ви не маєте права використовувати ці Знаки без нашої попередньої письмової згоди або згоди третьої сторони, яка може володіти Знаками.

Контактна інформація

Електронна адреса: artglinaua@outlook.com

Знижка 20% для ЗСУ

* на акційні пропозиції / розпродажі знижка не розповсюджується

Знижка 20% для ЗСУ

Ми надаємо постійну знижку на всю свою продукцію для ЗСУ та військових.

Для отримання знижки, потрібно пред’явити документ, що підтверджує належність до ЗСУ

 • Приписне, посвідчення;
 • Посвідчення учасника бойових дій;
 • Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
 • Довідка про участь в АТО;