Кохання

Найкращий подарунок для закоханих це…

в Новини та Оновлення

Парфуми, новий гаджет, плюшевий ведмедик, а може просто валентинка та букет улюблених квітів?
Звісно, Ви найкраще знаєте, що потішить вашу половинку. Головне пам’ятати, що любов і увагу потрібно дарувати не у свята, а щодня. Ну а ми з любов’ю даруємо вам можливість обрати для коханої людини ексклюзивні вироби керамічного мистецтва як для функціонального, так і для декоративного використання.

Кожен унікальний виріб з гончарної кераміки – виготовлений за оригінальними старовинними технологіями з любов’ю руками талановитої майстрині, з бажанням наповнити ваше життя диханням природи та цілющою красою основних природних елементів: землі – вогню – повітря – води.

Ваша кохана має унікальний естетичний смак? Кулон ручної роботи “Листочок” надасть її жіночому образу ще більшого шарму, особливої витонченості та неповторної природної краси, адже гармонія з природою – це вічна цінність, до якої люди прагнули в усі часи.

Якщо ваша кохана людина цінує затишок в оселі та любить вишукані речі в інтер’єрі та побуті – будь-який виріб з колекції “Природа”, “Море”, “Камені” чи “Вікінги” – чаша, піала, чайничок, тарілка – подарують їй незабутні емоції, адже кожен витвір керамічного мистецтва Artglina виходить за межі дивовижної, вражаючої якості та виглядає просто розкішно.

Унікальні темні відтінки гладенької, шовковистої глазурі в оздобленні інтер’єру та вишукане оздоблення екстер’єру, що створює враження вигравіруваного каменю навколо, надають кожному керамічному виробу ексклюзивності та автентичності.
Мальовнича природа з усіма її барвами, формами, настроєм надихає нас на створення всіх унікальних художніх виробів з гончарних виробів. Спокійний подих морських хвиль, потужна енергія сонця, непереможна сила гір – все це формує наше бачення гармонійних стосунків людини і природи, та гармонійних стосунків двох закоханих.

Красиво і корисно – це про ексклюзивну кераміку від Artglina. Керамічний посуд, виготовлений з екологічно чистих матеріалів, народжений вічною природою, здатний очищати ауру та дарувати життєву силу. Гарячі напої та страви з керамічних чаш та кухлів мають особливий аромат та смак. Завдяки цій особливості виробу з глини, кожна трапеза чаювання подарує вам відчуття та емоції, а сила та натхнення.

Ніцше писав: “Щастя чоловіка зветься “Я хочу”. Щастя жінки – “Він хоче”. Чоловік і жінка – це голова і шия, нитка і голка, повітря і вогонь, дві половинки, які мають доповнювати один одного, як ті пазли, які, одного разу склавшись, створюють ауру гармонії та щастя. Їхні «хочу» та «можу» зустрілись одного разу, щоб зробити їх щасливими РАЗОМ, а ми хочемо та можемо наповнити їхні стосунки неповторними миттєвостями та незабутніми емоціями завдяки нашим ексклюзивним виробам з мистецької глини
Подаруйте їх від щирого серця тому, кого любите!

З Днем Святого Валентина!

Кохайте та будьте завжди коханими!

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Знижка 20% для ЗСУ

* на акційні пропозиції / розпродажі знижка не розповсюджується

Знижка 20% для ЗСУ

Ми надаємо постійну знижку на всю свою продукцію для ЗСУ та військових.

Для отримання знижки, потрібно пред’явити документ, що підтверджує належність до ЗСУ

  • Приписне, посвідчення;
  • Посвідчення учасника бойових дій;
  • Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • Довідка про участь в АТО;