Овальний набір руни з глини Старший Футарк

11901790

ОСОБЛИВОСТІ
  • Комплект рун Старший Футарк з 24 рун + 1 порожня руна
  • Ручна робота, виготовлено з глини яка ототожнюю Стихію Землі
  • Різноманітні кольори глазурування на кожен смак
  • Розмір рун: довжина ~3 см, ширина ~2,5 см
  • Тематичний мішечок з зображенням дерева Іґґдрасілль у комплекті
Очистити
Колекція: Вікинги Категорія SKU: art-vik-run-oval_runes
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

Овальний набір рун Старшого Футарка виготовлений із глини. Після потрапляння в піч глина набуває керамічних властивостей і стає міцною. Сама по собі глина відома своїми сильними магічними властивостями, оскільки серед чотирьох Стихій, глина ототожнюється з Стихією Землі. Руни виготовлені з глини отримують особливий зв’язок і додаткове підсилення в магічних практиках завдяки підтримці Стихії Землі. Крім того, такі руни проходять природну активацію Стихією Вогню після випалу в печі. Зрештою, ви отримуєте красивий набір рун овальної форми та ручної роботи з 24 рунами Старшого Футарку +1 пустою руною, які готові до ваших магічних практик, мантики або як шана культурній традиції.

Руни: історична довідка про руни Старшого Футарка та їх значення.

Перші руни датуються I ст. н.е. За даними істориків і археологів, рунам Старшого Футарка вже понад 2000 років. Цей рунічний алфавіт широко використовувався на північних територіях Європи, які в наші дні відомі Скандинавськими країнами, Ісландією, Данією та північними територіями Німеччини. Варто зазначити, що обмежену розповсюдженість руни отримали на території Європи, включаючи країни, які сьогодні більше відносяться до Східної Європи. Руни Старшого Футарка дали поштовх в розвиток місцевих варіацій рунічного письма. В Україні, знаходили і продовжують знаходити численні рунічні артефакти, а деякі символи, які нам відомі як частина культурної спадщини України, ймовірно, засновані на рунах, враховуючи їхню форму та аналогічні значення в порівнянні з рунами із Старшого Футарку.

Найвідомішими користувачами рун були Вікінги, яких в наші дні шанують через той величезний вплив, який вони зробили на розвиток сучасної цивілізації. Вікінги використовували руни для письма і як магічні інструменти. Вони активно гравіювали руни на своїх тілах, зброї, і, звичайно, вирізали і використовували руни в магічних практиках, гаданні, мантиці, тощо.

Руни Старшого Футарку – це 24 руни, де кожна руна має своє унікальне значення та властивості. Наприклад, руна Феху асоціюється з багатством, грошима та матерією. У давні часи Феху пов’язували з сільськогосподарськими тваринами, які використовувались для вимірювання багатства. Наступний приклад – руна Уруз. Зараз, як і в давнину, Уруз асоціюється з силою і здоров’ям. І такий опис властивостей можна легко продовжити для кожної руни Старшого Футарку. Хоча ми не будемо вдаватися в подробиці кожної руни, тепер у вас є загальне уявлення про руни.

Ще одна річ, яка виглядає цікаво, це те, що всі руни є комбінацією прямих ліній. Це можна легко пояснити, оскільки в давні часи не було зручних інструментів для письма, і коли потрібно було щось написати на камені чи дереві, це набагато легше зробити прямими лініями, ніж кривими чи овальними формами.

У наші дні руни Старшого Футарка залишаються актуальними та потужними символами, що продовжують свій шлях через віки і знаходять своїх користувачів. Здебільшого, руни використовуються як потужні магічні інструменти, які знайшли застосування в магічних практиках, мантичних і спіритичних сеансах, та як елемент культурної спадщини, в який закладено потужний зміст, що тісно пов’язаний з Вікінгами.

Інформація

Глазур

Без глазурі, Випадковий, Блакитний/Синій, Зелений, Помаранчевий/Жовтий, Червоний, Чорний

Відгуки покупців

Відгуки

Ще немає відгуків.

Залиште відгук першим “Овальний набір руни з глини Старший Футарк”

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

    Як це зроблено?

    Handmade technology

    Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

    Крок Опис
    #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
    #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
    #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
    #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
    #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

    На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

     

    Вид Опис
    Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
    Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
    Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

    Догляд

    Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

     

    Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
    1. Використовування посудомийок.
    2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
    3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.