Камені глиняний набір посуду для кави або чаю

5 з 5 на основі рейтингу клієнтів 1
(1 відгук клієнта)

26503450

ОСОБЛИВОСТІ
 • Глиняний набір посуду ручної роботи на 3 або 4 маленькі чашки “Камені”:
  • Набір 3 чашки “Камені” + тарілка;
  • Набір 4 чашки “Камені” + тарілка;
 • Гончарний набір посуду має компактний розмір чашок, ідеальний для кави;
 • Винятковий автентичний вигляд і гравірування малюнком каменю;
 • Ручна робота.
Очистити
Колекція: Камені Категорія SKU: art-sto-set-mug_stones_3_4
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

Глиняний набір посуду для кави або чаю “Камені” на 3 або 4 маленькі чашки, та однією великою тарілкою стане чудовим оновленням для вашого комплекту посуду та ексклюзивним подарунком до будь-якої святкової події.

Ємність кожної чашки в комплекті варіюється від 120 мл до 150 мл, що є зручним у щоденному побутовому використанні та чудовим для чайної чи кавової церемонії у великому родинному колі чи колі друзів.

Могутність природи та безмежна міць каменів та скель стали поштовхом до створення колекції “Камені”, зокрема комплекту посуду на 3 або 4 маленькі чашки “Камені”. Ми черпаємо натхнення у вічної природи та втілюємо його у життя кожного нашого виробу, щоб ви мали унікальну можливість відчути це на власному досвіді та отримати неповторні яскраві емоції.

Який би виріб з колекції “Камені” ви не обрали, будь-яка чаша чи комплект посуду буде екологічним та ексклюзивним, матиме свій неповторний стиль та ауру.

Комплект посуду з мистецької гончарної кераміки ручної роботи на 3 або 4 маленькі чашки “Камені” та однією великою тарілкою стане для вас чудовою нагодою доторкнутися до краси природи та унікальної харизми каменів та скель.

Як виготовлено глиняний набір посуду ручної роботи на 3 або 4 маленькі чашки “Камені”?

Гончарний набір посуду виготовлений за автентичною (5) п’ятиступеневою старовинною технікою і, на довгі роки буде насолоджувати Ваш погляд. Дізнайтесь більше про технологію в розділі “Як це зроблено?”. І внутрішня, і зовнішня обробка виробів унікальна. Внутрішня обробка покрита унікальним темним склінням (унікальні темні кольори та тони). Зовнішня обробка унікальна і створює враження вигравіруваного каменю навколо.

Якщо ви шукаєте унікальний подарунковий набір посуду ручної роботи з 3-х або 4-х гончарних кружок та великої тарелі для пиття кави та чаю, то зверніть увагу на цей набір. Такий комплект посуду стане чудовим вибором як для повсякдення, так і унікальнім подарунковим набором на свята, весілля тощо!

Інформація

Чашки

3, 4

Відгуки покупців

Оцінено 5 із 5 зірочок
1 відгук
4 зірок 0
3 зірок 0
2 зірок 0
1 зірка 0

1 відгук для Камені глиняний набір посуду для кави або чаю

Додайте відгук

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

  Як це зроблено?

  Handmade technology

  Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

  Крок Опис
  #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
  #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
  #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
  #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
  #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

  На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

   

  Вид Опис
  Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
  Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
  Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

  Догляд

  Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

   

  Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
  1. Використовування посудомийок.
  2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
  3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.

  Вам також може сподобатися…