Камені глиняна чашка ручної роботи з ручкою

630

ОСОБЛИВОСТІ
 • Глиняна чашка ручної роботи “Камені” з ручкою ~250мл – 300мл;
 • Гончарна чашка має винятковий автентичний вигляд;
 • Розмір ідеальний для чаю та кави;
 • Гравірування малюнком каменю;
 • Зручна ручка для тримання;
 • Ручна робота.

11 в наявності

Колекція: Камені Категорія SKU: art-sto-mug_h-stones
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

Глиняна чашка ручної роботи “Камені” з ручкою вироблена з ексклюзивної мистецької гончарної кераміки. Виріб має ідеальний для чаю та кави розмір – 250мл. Зовнішнє гравіювання та внутрішній дизайн, оздоблений темним склінням, вражають своєю вишуканістю.

Створений з любов’ю, цей виріб з глини має унікальну ауру, яка подарує подвійну насолоду: наповнить ваш улюблений напій неповторним ароматом та насолоду справжнім витвором мистецтва. Сила та могутність скель, неперевершена харизма природи – усе це втілилося у керамічній чаші з колекції “Камені”.

Завдяки унікальному виробу з гончарної кераміки на вас чекають незабутні миттєвості чаювання чи посиденьки за чашечкою ароматної кави у дружньому родинному колі чи у колі друзів.

Тримаючи в руках чашу ручної роботи “Камені” зручну та неймовірно привабливу, ви забудете про одноманітність та відчуєте єдність з природою, адже справжнє тепло виробу з глини зігріватиме вас не лише холодними зимовими вечорами, а й впродовж усього вашого життя.

Як виготовлена глиняна чашка ручної роботи “Камені” з ручкою ~250мл?

Ця гончарна чашка з ручкою з колекції “Камені” виготовлена за автентичною (5) п’ятиступеневою старовинною технікою і вражає своїм особливим колоритом та довговічною функціональністю. Дізнатися більше про технологію можна у розділі “Як це зроблено?”.

Як внутрішня, так і зовнішня обробка є унікальними. Внутрішній дизайн надзвичайно вишукано оздоблений склом (унікальні кольори та відтінки). Зовнішня обробка є неповторною і створює враження вигравіруваного каменю навколо.

Ця гончарна чашка ручної роботи буде бездоганним для будь-якого напою, включаючи каву або чай. Смакуючи будь-який напій з цієї чаші, ви неодмінно отримаєте масу позитивних емоцій та натхнення від сили й непереможності каменів та скель.

Якщо ви шукаєте унікальний, справжній гончарно-керамічний кухоль з ручкою ручної роботи для повсякденного вживання чаю або кави, розгляньте цю чашку. Вона стане чудовим доповненням до будь-якого набору чи колекції столового посуду.

Блюдце на фото не входить в комплект і може бути замолено додатково.

Інформація

Блюдце

Так, Ні

Відгуки покупців

Відгуки

Ще немає відгуків.

Залиште відгук першим “Камені глиняна чашка ручної роботи з ручкою”

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

  Як це зроблено?

  Handmade technology

  Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

  Крок Опис
  #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
  #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
  #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
  #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
  #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

  На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

   

  Вид Опис
  Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
  Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
  Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

  Догляд

  Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

   

  Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
  1. Використовування посудомийок.
  2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
  3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.

  Вам також може сподобатися…