Cонце глиняна піала ручної роботи

11001190

ОСОБЛИВОСТІ
 • Глиняна маленька піала ручної роботи “Cонце” ~200мл
 • Універсальна для їжі та напоїв
 • Винятковий автентичний вигляд
 • Гончарна піала ручної роботи
Очистити
Колекція: Природа Категорія SKU: art-nat-sbow-sun
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

Глиняна піала ручної роботи “Cонце” ~200мл – це справжній витвір мистецтва, який стане чудовим доповненням до будь-якої колекції посуду і на довгі роки даруватиме вам насолоду та натхнення.

Майстерно та з любов’ю зроблене гравірування каменю символічним малюнком,  неповторний автентичний стиль – усе це надає керамічній піалі “Cонце” вишуканості та елегантності.

Назва виробу асоціюється з небесним світилом, адже як і сонце, маленька піала з ексклюзивної гончарної кераміки має незвичайні властивості – надійно зберігати тепло вашого улюбленого гарячого напою чи першої страви, та викликати на вашому обличчі сонячну посмішку своєю гладенькою формою, неймовірно гарним зовнішнім та внутрішнім оздобленням.

Керамічна піала “Cонце”, як і будь-який інший виріб з мистецької кераміки, виготовлена виключно з натуральних екологічно чистих матеріалів. Тому вона не лише буде органічно доповнювати смак кожного вашого напою чи першої страви, а й гармонічно вплітатиметься у ваш інтер’єр чи у форму ексклюзивного подарунка рідним, друзям, колегам.

Єдність з природою – це основа нашого мистецтва роботи з глиною. Саме природа надихає на створення унікальних виробів, вишуканих дизайнів, палітри ніжних кольорів та відтінків.

Керамічна піала “Cонце” буде вашим вірним супутником у побуті на довгі роки, адже вона має унікальну ауру та створена з любов‘ю.

Як створена глиняна піала ручної роботи “Cонце”  ~200мл?

Ця гончарна маленька піала виготовлена за автентичною (5) п’ятиступеневою старовинною технікою і вражає своїм особливим колоритом та довговічною функціональністю. Дізнатися більше про технологію можна у розділі “Як це зроблено?”.

І внутрішня, і зовнішня обробка є унікальними. Внутрішній дизайн надзвичайно вишукано оздоблений склом (унікальні кольори та відтінки). Зовнішнє оздоблення є надзвичайно чарівним та вигравіруване унікальним мистецтвом, подібним до того, що ви бачите на фото.

Якщо ви шукаєте унікальну, автентичну глиняну миску для їжі або напоїв, зверніть увагу на цю миску. Вона стане чудовим доповненням до будь-якого набору чи колекції столового посуду.

Інформація

Глазур

Випадковий, Білий, Блакитний/Синій, Зелений, Помаранчевий/Жовтий, Фіолетовий, Чорний

Відгуки покупців

Відгуки

Ще немає відгуків.

Залиште відгук першим “Cонце глиняна піала ручної роботи”

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

  Як це зроблено?

  Handmade technology

  Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

  Крок Опис
  #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
  #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
  #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
  #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
  #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

  На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

   

  Вид Опис
  Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
  Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
  Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

  Догляд

  Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

   

  Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
  1. Використовування посудомийок.
  2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
  3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.