Сонце глиняна піала бочонок ручної роботи

2030

ОСОБЛИВОСТІ
 • Глиняна піала-бочонок ручної роботи “Сонце” ~300мл;
 • Винятковий автентичний вигляд стилізовано під бочонок;
 • Гончарна піала має розмір ідеальний рідких страв;
 • Ручна робота.
Очистити
Колекція: Природа Категорія SKU: art-nat-bow-barrel_sun
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

Глиняна піала-бочонок ручної роботи “Сонце” з колекції “Природа” стане для вас незамінною за необхідності тривалого зберігання температури першої страви. Піала має зручний розмір для однієї порції – від 250мл до 300мл.

Гарячий суп у такій піалі не лише смакуватиме наче щойно зварений, а й набуде неповторного сонячного аромату. Винятковий автентичний вигляд, привабливе зовнішнє декорування та вигравіюваний унікальний малюнок стануть чудовим доповненням до практичної частини використання піали-барильця.

Їсти смачно і зі смаком – це можливо з чарівною керамічною піалою барильцем “Сонце”. Натхненні могутністю та щедрістю сонячного світила, ми створили цю унікальну керамічну піалу барильце саме для вас та вашого сонячного настрою. Насолоджуйтесь зручністю використання, функціональністю, вишуканим дизайном та природною красою разом з керамічною піалою барильцем “Сонце”.

Якщо ви у пошуку ексклюзивного подарунка до святкової події або вирішили доповнити власний комплект посуду унікальним виробом – керамічна піала-барильце “Сонце” буде чудовим придбанням.

Як виготовлена піала бочонок ручної роботи “Сонце” ~300мл?

Ця гончарна піала за глини виготовлена за автентичною (5) п’ятиступеневою старовинною технікою і вражає своїм особливим колоритом та довговічною функціональністю. Дізнатися більше про технологію можна у розділі “Як це зроблено?”.

Внутрішні оздоблення зазвичай натуральне без скління. Зовнішнє оздоблення є надзвичайно чарівним та вигравіруване унікальним автентичним малюнком, подібним до того, що ви бачите на фото.

Якщо ви шукаєте унікальну, автентичну глиняну миску для рідких страв, зверніть увагу на цю піалу. Вона стане чудовим доповненням до будь-якого набору чи колекції столового посуду.

Інформація

Глазур

Випадковий, Білий, Блакитний/Синій, Зелений, Помаранчевий/Жовтий, Фіолетовий, Чорний

Відгуки покупців

Відгуки

Ще немає відгуків.

Залиште відгук першим “Сонце глиняна піала бочонок ручної роботи”

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

  Як це зроблено?

  Handmade technology

  Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

  Крок Опис
  #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
  #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
  #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
  #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
  #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

  На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

   

  Вид Опис
  Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
  Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
  Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

  Догляд

  Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

   

  Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
  1. Використовування посудомийок.
  2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
  3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.