Безкінечник тарілка з українським оберегом

1400

ОСОБЛИВОСТІ
 • Глиняна тарілка ручної роботи “Безкінечник” з колекції “Україна”;
 • Винятковий автентичний вигляд надхненний Українськими традиціями;
 • Розмір тарілки ідеальний для переважної більшості страв;
 • Ручна робота.
Очистити
Колекція: Україна Категорія SKU: art-ua-pla-oberig
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

“Безкінечник” – етнічна тарілка з українським давнім оберегом, що належить до колекції “Україна”. Красива тарілка в українському етнічному стилі, що створена відповідно до стародавньої технології виготовлення виключно з натуральних матеріалів. Кожен наш виріб набуває неповторного, автентичного дизайну та якості.

Знак безкінечник, вигравійований на тарілці, є одним із стародавніх символів, що символізує вічність і нескінченність буття, оскільки в нього немає ні початку, ні кінця. Цей символ відноситься до Стихії Води. За своєю структурою безкінечник нагадує синусоїду, що вказує на хвильову природу. Виходячи з цього, цей символ структурує людину, її енергетику, надає гармонізацію. Крім цього, безкінечник – це символ захисту. Вважалося, що його зображення унеможливлює проникнення до тіла зла, негативу, поганої енергетики та інших негативних впливів. В українській традиції безкінечник можна зустріти на вишиванках, предметах побуту, і навіть у Великдень досить часто яйця розмальовують наносячи саме безкінечник.

Як виготовлена глиняна тарілка ручної роботи “Безкінечник”, що надхненна Українськими традиціями?

Ця гончарна тарілка з глини виготовлений за автентичною (5) п’ятиступеневою старовинною технікою і, на довгі роки буде насолоджувати Ваш погляд. Дізнатися більше про технологію можна у розділі “Як це зроблено?”.

Колекція “Україна” складається з багатьох виробів, що створенні під натхненням багатовікової української народної традиції.

Інформація

Розмір

23 – 24 см.

Відгуки покупців

Відгуки

Ще немає відгуків.

Залиште відгук першим “Безкінечник тарілка з українським оберегом”

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

  Як це зроблено?

  Handmade technology

  Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

  Крок Опис
  #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
  #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
  #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
  #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
  #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

  На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

   

  Вид Опис
  Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
  Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
  Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

  Догляд

  Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

   

  Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
  1. Використовування посудомийок.
  2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
  3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.