Море глиняна чашка ручної роботи з ручкою

5 з 5 на основі рейтингу клієнтів 1
(1 відгук клієнта)

640830

ОСОБЛИВОСТІ
 • Глиняна чашка ручної роботи “Море” з ручкою;
 • Гончарна чашка має винятковий автентичний вигляд;
 • Розмір ідеальний для чаю та кави;
 • Ручна робота.
Очистити
Колекція: Море Категорія SKU: art-sea-mug_h-sea
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

Глиняна чашка ручної роботи “Море” з ручкою має неймовірний автентичний вигляд та виготовлена за оригінальними старовинними технологіями талановитими руками майстра. Кожен наш виріб народжується з любов’ю з ексклюзивної мистецької гончарної кераміки та втілює у собі найкращі риси давнього самобутнього мистецтва.

Створюючи колекцію “Природа”, ми намагалися поєднати у кожному виробі силу природних стихій, красу мальовничої природи та унікальне тепло глини.

Глиняна чашка ручної роботи "Море" з ручкоюПротягом кількох століть наші пращури використовували саме таке кухонне приладдя, адже чудово знали про корисні властивості глини, а саме:

 • їжа не втрачає вітамінів;
 • охолоджене набагато довше залишається охолодженим, а тепле – теплим;
 • корисні властивості страви чи напою зберігаються набагато довше;
 • напої або гарячі страви, подані в глиняному посуді, мають неповторний смак та аромат.

Чашка ручної роботи “Море” це чудове поєднання усього найкращого, що може бути у виробі з мистецької гончарної кераміки: витонченого дизайну, вишуканого внутрішнього декорування та якості, що дозволяє виробу довго та успішно функціонувати у побуті.

Унікальна чашка стане чудовим доповнення до вашого власного комплекту столового посуду або ж бажаним подарунком для тих, хто цінує самобутні речі та не уявляє свого життя без такого зворушливого, маленького, але неймовірно милого виробу з глини.

Як зроблена глиняна чашка ручної роботи “Море” з ручкою?

Це гончарна чашка ручної роботи як і інші вироби це витвір ручної роботи майстра що зроблено за 5 ступеневою стародавньою технікою. Більш детально про нашу техніку можна дізнатись з вкладки “Як це зроблено?”.

Інформація

Глазур

Випадковий, Блакитний/Синій, Зелений, Фіолетовий

Об`єм

250 – 300 мл., 350 – 400 мл.

Відгуки покупців

Оцінено 5 із 5 зірочок
1 відгук
4 зірок 0
3 зірок 0
2 зірок 0
1 зірка 0

1 відгук для Море глиняна чашка ручної роботи з ручкою

Додайте відгук

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

  Як це зроблено?

  Handmade technology

  Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

  Крок Опис
  #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
  #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
  #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
  #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
  #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

  На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

   

  Вид Опис
  Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
  Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
  Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

  Догляд

  Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

   

  Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
  1. Використовування посудомийок.
  2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
  3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.