Море глиняна чашка ручної роботи

5 з 5 на основі рейтингу клієнтів 7
(7 відгуків клієнтів)

430720

ОСОБЛИВОСТІ
 • Глиняна чашка ручної роботи “Море”;
 • Гончарна чашка має винятковий автентичний вигляд;
 • Розмір ідеальний для чаю та кави;
 • Ручна робота.
Очистити
Колекція: Море Категорія SKU: art-sea-mug-sea
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

 

Глиняна чашка ручної роботи “Море” здатна надихати у щоденному житті та наповнювати миттєвості чаювання приємними емоціями.

Неймовірно гармонійне у своїх кольорах та відтінках внутрішнє скління, винятковий автентичний вигляд – усе це притаманне ексклюзивному виробу з мистецької гончарної кераміки.

Чаша ручної роботи має різноманітні об’єми; вона достатньо зручна для смакування улюбленим напоєм як на самоті, так і під час посиденьок з родиною і друзями.

Вишуканий внутрішній дизайн та оздоблення склом надають чаші унікальних кольорів та відтінків, а довершена, бездоганно заокруглена форма створює комфорт та дарує істинне натхнення від напою. Якщо ви шукаєте унікальну, вишукану чашу для улюблених напоїв, керамічна чаша “Море” стане бездоганним вибором та ознакою вашого неперевершеного смаку.

Як виготовлена глиняна чашка ручної роботи “Море”?

Ця гончарна чашка ручної роботи виготовлена ​​за автентичною (5) п’ятиступеневою старовинною технікою і прослужить вам багато років і буде насолоджувати ваш погляд. Дізнайтесь більше про технологію в розділі “Як це зроблено?”.

Як внутрішня, так і зовнішня обробка унікальні. Внутрішня обробка покрита унікальним склінням (унікальні кольори та тони). Зовнішня обробка унікальна і створює враження вигравіруваних черепашок навколо.

Ця глиняна кружка буде ідеальною для будь-якого напою, включаючи каву або чай. Напої з цієї глиняної кухлі безумовно будуть смакувати навіть краще, а вишуканий дизайн гончарної чашки надихне вас силою та красою морів і океанів.

Якщо ви шукаєте унікальну, справжню гончарно керамічну чашку для пиття кави чи чаю, розгляньте цю. Ця кухля стане чудовим доповненням до будь-якого набору чи колекції столового посуду.

Інформація

Об`єм

200 – 250 мл., 300 – 350 мл., 400 – 450 мл.

Глазур

Випадковий, Блакитний/Синій, Зелений, Фіолетовий

Відгуки покупців

Оцінено 5 із 5 зірочок
7 відгуків
4 зірок 0
3 зірок 0
2 зірок 0
1 зірка 0

7 відгуків для Море глиняна чашка ручної роботи

Додайте відгук

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

  Як це зроблено?

  Handmade technology

  Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

  Крок Опис
  #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
  #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
  #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
  #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
  #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

  На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

   

  Вид Опис
  Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
  Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
  Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

  Догляд

  Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

   

  Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
  1. Використовування посудомийок.
  2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
  3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.