Тризуб глиняна чашка ручної роботи

5 з 5 на основі рейтингу клієнтів 1
(1 відгук клієнта)

5901290

Особливості
 • Глиняна чашка з гербом України – Тризубом;
 • Гончарна чашка має винятковий автентичний вигляд надхнений Україною;
 • Символ сучасної незламної України;
 • Внутрішнє скління;
 • Розмір ідеальний для кави або чаю.
Очистити
Колекція: Україна Категорія SKU: art-ua-mug-tryzub
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

Тризуб глиняна чашка ручної роботи об’ємом ~300-400мл. Ця нова чаша з гербом Тризуба доповнила серію посуду і стала улюбленою, не встигнувши потрапити на сайт. Вже зараз ми раді додати до нашого магазину цю позицію, де кожен бажаючий має змогу придбати.

Чаша з гербом – це чаша ручного ліплення об’ємом ~300-400 мл, з поливою в середині та виконана за прадавніми техніками виконання посуду зовні. Колір поливи різний – від жовтого та блакитного до зеленого, де кольори змішались між собою. Кожна чаша унікальна як за кольором, так і за формою, але всі вони є частиною однієї серії “Україна”.

Тримаючи чашу з гербом, ми тримаємо в руках частинку української землі, адже кожен виріб зроблено з української глини. Чаша з гербом стане чудовим подарунком з України як в Україні, так і за кордоном.

Ця позиція приймає участь в допомозі нашим військовим то ж з продажу цих чаш 10% ми перераховуємо на допомогу бійцям ЗСУ.

Інформація

Глазур

Випадковий, Блакитний/Синій, Зелений

Об`єм

300 – 350 мл.

Відгуки покупців

Оцінено 5 із 5 зірочок
1 відгук
4 зірок 0
3 зірок 0
2 зірок 0
1 зірка 0

1 відгук для Тризуб глиняна чашка ручної роботи

Додайте відгук

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

  Як це зроблено?

  Handmade technology

  Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

  Крок Опис
  #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
  #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
  #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
  #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
  #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

  На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

   

  Вид Опис
  Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
  Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
  Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

  Догляд

  Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

   

  Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
  1. Використовування посудомийок.
  2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
  3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.