Трикветр глиняна чашка ручної роботи з ручкою

12501540

Особливості
 • Глиняна чашка ручної роботи “Трикветр” з ручкою ~350мл;
 • Гончарна чашка має винятковий автентичний вигляд;
 • Стародавній символ народів північної та центральної Європи;
 • Чашка має яскраве внутрішнє скління;
 • Розмір ідеальний для кави або чаю.
Очистити
Колекція: Вікинги Категорія SKU: art-vik-mug_h-triq
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

Трикветр  – глиняна чашка ручної роботи з ручкою, що належить до колекції “Вікінги”. На чашці вигравіювано стародавній символ Трикветр, що тісно пов’язаний з цифрою три (3) і має дуже глибинний сенс і різні тлумачення. Немає єдиної сталої згоди щодо тлумачення, символу Трикветр, що зображений на чашці, але наведемо наступні розповсюдженні тлумачення:

 • Три – це цифра, що ототожнює пару та присутність вищої сили;
 • Три – це розум, тіло та душа;
 • Три – це свята трійця, Бог, Син  і Дух Святий;
 • Три – це минуле, сьогодення, майбутнє;
 • Три – це три листочки, що об’єднанні в єдину канву і символізують життя;
 • Три – це житя, смерть, переродження.

Звісно це далеко не весь список варіантів тлумачення, але це досить розповсюдженні варіанти, як саме можна читати символ Трикветр. У нашій студії ми постаралися максимально автентично передати цей потужний символ, викарбував його на чашу. Історія величних народів, таких як Кельти та Вікінги надихнула нас на створення цієї чашки.

Чаша має традиційний об’єм 350мл, що робить її зручною у використанні під час трапези чаювання.

Неймовірно гармонійне у своїх кольорах та відтінках внутрішнє скління, ексклюзивне зовнішнє декорування та вишуканий орнамент – це саме те, що здатне надихати у щоденному житті та наповнювати миттєвості чаювання задушевністю та затишком.

У чаші з мистецької гончарної глини чай надовго зберігатиме свій неповторний аромат та температуру, оскільки матеріал, з якого складається посуд, бездоганно зберігає тепло або холод.

Чаша ручної роботи “Трикветр” – це виріб, який без сумніву буде співзвучний мелодії вашої душі та силі вашої харизми. У ньому гармонійно поєднуються вишуканість дизайну, бездоганна якість, органічне єднання з природою та елегантність.

Якщо ви у пошуку вишуканого подарунка, який поєднує в собі таємничість, оригінальність, природну красу та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів, – чаша ручної роботи неодмінно стане бажаним та ексклюзивним подарунком.

Символ Трикветр асоціюється з Кельтами та Вікінгами. Глиняна чашка ручної роботи Трикветр з ручкою це оригінальний подарунок!

Якщо ви шукаєте унікальний подарунок що має відношення до історії Кельтів або Вікінгів, зверніть увагу на цей чудовий келих. Він стане чудовим доповненням до будь-якого набору чи колекції столового посуду.

Як зроблена глиняна чашка ручної роботи Трикветр з ручкою ~350мл?

Ця гончарна чашка ручної роботи як і інші вироби це витвір ручної роботи майстра що зроблено за 5 ступеневою стародавньою технікою. Більш детально про нашу техніку можна дізнатись з вкладки “Як це зроблено?”.

Інформація

Глазур

Випадковий, Блакитний/Синій, Зелений, Фіолетовий, Червоний

Відгуки покупців

Відгуки

Ще немає відгуків.

Залиште відгук першим “Трикветр глиняна чашка ручної роботи з ручкою”

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

  Як це зроблено?

  Handmade technology

  Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

  Крок Опис
  #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
  #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
  #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
  #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
  #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

  На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

   

  Вид Опис
  Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
  Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
  Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

  Догляд

  Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

   

  Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
  1. Використовування посудомийок.
  2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
  3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.