Вегвізир глиняна чашка ручної роботи

5 з 5 на основі рейтингу клієнтів 6
(6 відгуків клієнтів)

9901390

Особливості
 • Вегвізир (Вегвізір / Vegvisir) – Рунічний компас ще відомий як компас Вікінгів;
 • На компасі зображено 24 руни Старшого Футарку;
 • Символічне значення: пошук шляху;
 • Чашка Вегвізир має винятковий автентичний вигляд;
 • Доступні розміри для чаю, кави або великого келиха пива;
 • Глиняний посуд ручної роботи.
Очистити
Колекція: Вікинги Категорія SKU: art-vik-mug-vegvisir
Це унікальний виріб ручної роботи, а це передбачає невеликі відмінності у формі та малюнку вашого конкретного виробу від того, що зображений на фотографії.

Інформація про виріб

Вегвізир (Vegvisir) або рунічний компас – дуже цікавий і відомий символ, що зображений на глиняній чашці ручної роботи. Ця чашка з однойменною назвою “Вегвізир” належить до колекції “Вікінги”. Символ дуже цікавий, але як і с багатьма давніми символами, не має єдиного тлумачення, що до цього знаку. Ми зі свого боку наведемо очевидні моменти та сподіваємось, що це трохи привідкриє завісу, щодо цього таємничого і потужного символа.

Вегвізир – історична довідка

Символ, що зображений на чашці, складається з кола та чотирьох (4) ліній, що перетинаються в центрі з рівними проміжками між лініями. Лінії мають вісім (8) унікальних кінцівок, де кожна з кінцівок ототожнює один з 8 світів, що описані в Північних легендах, манускриптах і з якими стійко асоціюється Світове Дерево Іґґдрасілль, яке об’єднує  усі дев’ять (9) Світів Великого Всесвіту. На восьми (8) унікальних кінцівках розташовані вісім (8) світів, до яких відносяться Асгард, Алфахейм, Ванахейм, Ніфльхейм, Свартальфахейм, Хель, Утгард, Муспельхейм. По центру, в точці перетину всіх 4 ліній, знаходиться дев’ятий (9) світ – Мідгард.  Серединний світ або Мідгард – це світ людей, який має зв’язок з усіма світами, або до якого ведуть всі шляхи з інших світів. Уздовж окружності навколо знаку простягаються 24 руни Старшого Футарку, що символізують всі матерії та енергії, присутні у Всесвіті. Щодо рун Старшого Футарку, то їх присутність на символі спірна, але саме назва Рунічний Компас якраз виходить і з цього.

Іншим розповсюдженим тлумаченням, яке в принципі не проричіть першому, це те що це символ – це компас якій використовували Вікінги та інших північні народи у своїх подорожах, і яких завжди їм допомагав прокладати шлях до дому – у Мідгард.

Походження символа північне.

Про однойменну чашку

Вікінги, їх велична історична спадщина, казкові історії та містичні артефакти надихнули нас на створення цієї чашки. Якщо ви цікавитесь історією Вікінгів, північних народів, вас надихає Одін, Тор або ви під  враження від серіалу Вікінги, то ця чашка саме для вас.  Чашка стане незабутнім подарунком для тих, хто захоплюється вікінгами та історією північних та скандинавських народів в цілому. Смакуючи будь-який напій з цього кухлика, ви неодмінно відчуєте велич духу та натхнення до перемог.

Як і будь-який інший виріб з авторської кераміки, який ми виготовляємо власноруч та пропонуємо у своїй чарівній крамничці, чаша має свою неповторний дизайн на якому вигравіювано рунічний компас та неповторну красу. Неймовірно гармонійне у своїх кольорах та відтінках внутрішнє скління, винятковий автентичний вигляд – це саме те, що здатне надихати у щоденному житті та наповнювати миттєвості чаювання неповторною силою духу.

Як виготовлена  глиняна чашка ручної роботи Вегвізир?

Гончарна маленька чашка з колекції “Вікинги” виготовлена за автентичною (5) п’ятиступеневою старовинною технікою і вражає своїм особливим колоритом та довговічною функціональністю. Дізнатися більше про технологію можна у розділі “Як це зроблено?”.

Інформація

Глазур

Випадковий, Блакитний/Синій, Зелений, Помаранчевий/Жовтий, Фіолетовий, Чорний

Об`єм

500 – 550 мл., 350 – 400 мл.

Відгуки покупців

Оцінено 5 із 5 зірочок
6 відгуків
4 зірок 0
3 зірок 0
2 зірок 0
1 зірка 0

6 відгуків з рейтингом 5 зірки (6 з 6)

(Показати невідфільтровані результати)

6 відгуків для Вегвізир глиняна чашка ручної роботи

Додайте відгук

Використовуйте один із дозволених типів файлів: jpg,png.

  Як це зроблено?

  Handmade technology

  Для Artglina дуже важливо дотримуватися стародавньої технології виготовлення натуральних глиняних виробів ручної роботи, яка надає усім виробам неповторного, автентичного дизайну та якості, що в свою чергу дозволяє виробам довго та успішно функціонувати у побуті. Технологія, якої ми суворо дотримуємося для усіх наших виробів, допомагає нам у створенні зразків, максимально наближених до оригінальної старовинної кераміки, і полягає у таких (5) п’яти основних кроках:

  Крок Опис
  #1 Вироби виготовляються та сушаться протягом 2 тижнів.
  #2 Випал при температурі 960 ° C (1760 ° F) градусів протягом 12 годин, і в результаті, сира глина перетворюється на керамічну.
  #3 Випал глазурі при температурі 920 ° C (1688 ° F) - 980 ° C (1796 ° F), що займає від кількох годин до цілого дня.
  #4 Випал молока при температурі 300 ° C (572 ° F). Природна молочна волога випаровується, а молочний жир закупорює керамічні пори. Цей крок займає ще один день.
  #5 Покриття гнозисом (суміш лляної олії та бджолиного воску) фіксує молочний шар і додає виробу контрасту. Це вважається останнім великим кроком, який потребує ще одного дня.

  На всіх етапах створення виробів ми використовуємо виключно натуральні екологічно чисті матеріали та інгредієнти. Створення кожного виробу - це складний процес, який містить ряд кроків і потребує від 3 до 5 тижнів для того, щоб виріб був повністю готовий, і його можна було надіслати клієнту.

   

  Вид Опис
  Умовно серійна позиція. Хоча всі вироби ручної роботи є унікальними та мають деякі відмінності, але такий виріб створюється за референсами та має відповідати ряду основних критеріїв, що робить такий виріб серійним.
  Аукціон, це можливість придбати як серійну, так і унікальний виріб за найкращою ціною. Зазвичай Аукціони проводяться декілька разів або більше на місяць.
  Ексклюзивна позиція, це унікальний не серійний виріб можливо лише в одному екземплярі.

  Догляд

  Всі вироби Artglina за призначенням є повнофункційними відповідно до типу виробу і готові до повсякденного використання на роки, а не лише для декоративного використання.

   

  Для того, щоб вироби залишались в максимально привабливому і первозданному вигляді, рекомендуємо уникати наступних експлуатаційних умов:
  1. Використовування посудомийок.
  2. Ставити посуд на відкритий вогонь.
  3. Довготривале зберігання рідини в посуді без глазування.